Stojak na drewno 2m wys

stojak 1jpgIMG_20200427_122851jpgChyba przymierzymy się do produkcji tego stojaka który zrobiłem na zamówienie dla firmy montującej kominki i który cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Nowe inspirujące zamówienie

Nowe inspirujące zamówienie to kominek z obudową metalową malowaną proszkowo. w tym wypadku na biało. Prawda, że ładny ? Można oczywiście dobierać kolory indywidualnie.


Niesamowite nowości w firmie SCHOTT ROBAX

Niesamowite nowości w firmie SCHOTT ROBAX:


1. "True Viev" - pozwala na oglądanie ognia jakby szyby nie było. Nowe powłoki antyrefleksyjne po obu stronach pozwalają zapomnieć o odblaskach.
2."IR Max" z elastycznym nadrukiem to wspaniałe wieści dla producentów i miłośników kominków.  Szyba może być połączona ze wszystkimi kolorami dekoracji. NAJWAŻNIEJSZE- obejmuje to trzy metaliczne efekty wykończeniowe, z których każdy odbija do 7 razy więcej ciepła z powrotem do komory spalania, w porównaniu do szyb bez powłok. Jest to główny czynnik mający wpływ na czyste (ekologiczne) spalanie i żaden filtr jak na razie nie może z tym parametrem konkurować.

3."Magic Signature Impresions" to nowe możliwości dla producentów kominków gazowych- nowe kolory nadruków, struktury powierzchni, mogą m. in. dawać efekty wizualne zwiększające głębokość paleniska i powiększajace ogień.Kominek na kłody

Wymiary i kształt to sprawa potrzeb klienta. Ten kominek ma bez podstawy ponad 2m. Można w nim rozpalić prawdziwe harcerskie ognisko.

Wczoraj zawiozłem w okolice Gizycka, olbrzymi kominek o średnicy 1m, zaprojektowany według indywidualnego projektu. Myślę, że będzie ładnie się prezentował. Załączę zdjęcie jak skończą montaż. Wizja ognia ze wszystkich stron - w tym przypadku to najlepsze rozwiązanie.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.